Карьера

Responsabilități:
- Participă la elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing ale Companiei;
- Participă la realizarea planului strategic de marketing;
- Coordonează campaniile de marketing;
- Gestionează parțial bugetul de marketing;
- Administrează și dezvoltă canalele de comunicare în social media;
- Organizează diverse evenimente ce au ca scop promovarea serviciilor și a imaginii FLYONE;
- Monitorizeaza permanent piața și concurența în vederea actualizării strategiei și politicilor de marketing ale Companiei;
- Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare în Marketing, Comunicare sau un alt domeniu aferent;
- Competențe de formare și implementare a strategiei de marketing;
- Persoană activă cu gândire analitică;
- Organizat și rezistent la stress;
- Atitudine binevoitoare și proactivă;
- Atent la detalii și orientat către rezultat;
- Vorbirea fluentă a limbilor Română, Rusă, Engleză - avantaj
Vă rugăm să ne expediați CV-ul dvs.: hr@flyone.eu

- Crearea si executarea de concepte grafice destinate mediului online;
- Crearea de concepte grafice pentru anunturi sponsorizate;
- Dezvoltarea diverselor materiale, inclusiv anunturi, direct e-mail, publicatii si altele;
- Executarea de materiale grafice respectand termenele stabilite;
- Refacerea conceptelor grafice existente in functie de cerinte;
- Verificarea corectitudinii si continutului documentelor inainte de livrare;
- Proiectarea, dezvoltarea si producerea de elemente vizuale;
- Manipularea imaginilor fotografice si plasarea lor intr-un context compozitional care include text si alte elemente grafice.

Candidatul ideal:
- Aptitudini interpersonale exceptionale; abordare prietenoasa si entuziasta;
- Abilitati excelente de organizare, planificare si gestionare a timpului de lucru; capacitatea de a respecta deadline-urile stranse;
- Experienta într-o pozitie similara (inclusiv freelancing);
- Creativitate, inovatie în gândire si cu simt estetic dezvoltat;
- Cunostinte software: Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, Adobe Acrobat, Adobe Photoshop;
- Aptitudini artistice: notiuni de culoare, compozitie si design.

Ce oferim:
- Salariu motivant în funcție de calificări;
- Mediu de lucru placut, cu oameni dedicati, care isi doresc sa se dezvolte continuu;
- Potential mare pentru dezvoltarea unei cariere profesionale intr-o industrie interesanta;
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Program de lucru: de luni pînă vineri (de la 9:00-18:00).