Careers

Responsabilități:
- Participă la elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing ale Companiei;
- Participă la realizarea planului strategic de marketing;
- Coordonează campaniile de marketing;
- Gestionează parțial bugetul de marketing;
- Administrează și dezvoltă canalele de comunicare în social media;
- Organizează diverse evenimente ce au ca scop promovarea serviciilor și a imaginii FLYONE;
- Monitorizeaza permanent piața și concurența în vederea actualizării strategiei și politicilor de marketing ale Companiei;
- Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare în Marketing, Comunicare sau un alt domeniu aferent;
- Competențe de formare și implementare a strategiei de marketing;
- Persoană activă cu gândire analitică;
- Organizat și rezistent la stress;
- Atitudine binevoitoare și proactivă;
- Atent la detalii și orientat către rezultat;
- Vorbirea fluentă a limbilor Română, Rusă, Engleză - avantaj
Vă rugăm să ne expediați CV-ul dvs.: hr@flyone.eu

If you are meeting requirements mentioned below, send us your CV to a.rusu@flyone.eu

• Age: 18 -25 years old

• Height: above 160 cm

• Good health condition

• Good knowledge of Armenian, English, and Russian.

Having a flight attendant certificate and work experience will be considered as an advantage.

Both male and female candidates are welcome to apply.

We kindly ask you to insert your photo into the CV.