Careers

Responsabilități:
- Participă la elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing ale Companiei;
- Participă la realizarea planului strategic de marketing;
- Coordonează campaniile de marketing;
- Gestionează parțial bugetul de marketing;
- Administrează și dezvoltă canalele de comunicare în social media;
- Organizează diverse evenimente ce au ca scop promovarea serviciilor și a imaginii FLYONE;
- Monitorizeaza permanent piața și concurența în vederea actualizării strategiei și politicilor de marketing ale Companiei;
- Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare în Marketing, Comunicare sau un alt domeniu aferent;
- Competențe de formare și implementare a strategiei de marketing;
- Persoană activă cu gândire analitică;
- Organizat și rezistent la stress;
- Atitudine binevoitoare și proactivă;
- Atent la detalii și orientat către rezultat;
- Vorbirea fluentă a limbilor Română, Rusă, Engleză - avantaj
Vă rugăm să ne expediați CV-ul dvs.: hr@flyone.eu